S úctou k prostoru a z lásky k designu pomáhám klientům spoluvytvářet interiér, který bude v naprostém souladu s jejich vnitřním nastavením, životními hodnotami a potřebami.

Navrhuji osobité a promyšlené soukromé i komerční interiéry, které mají styl a atmosféru.

Mám ráda osobité a odvážné interiéry, ve kterých nehledám dokonalost ale osobitost. Nejdůležitější je nápad, smysluplná dispozice, správná kombinace barev, tvarů a materiálů. Umění mě provází celý můj profesní život. Proto jsem ráda, když můžu do interiéru začlenit nějaký hodnotný umělecký předmět či nábytkový solitér nebo podtrhnout prostor o doplňky a předměty osobní povahy, k nimž se váže zajímavý příběh.

NABÍZÍM:

 • poradenství a konzultace
 • nákres půdorysu a dispoziční řešení ve 2D
 • návrh celkového stylu, barevné řešení, výběr materiálů, textilií, svítidel
  a dekorací
 • 3D vizualizaci
 • návrh nábytku na míru, vypracování podkladů pro řemeslníky
 • re-design a styling interiéru
 • ad hoc design na vylepšení stávajícího interiéru
 • autorský dozor v průběhu realizace
 • sezónní aranžování a dekorování interiéru ( soukromé a komerční prostory )
 

SOUKROMÉ PROSTORY

Interiér, ve kterém bydlíte, má odpovídat vašemu způsobu života. Proto se připravte na to, že vám budu klást otázky, které s tím souvisí. Na základě těchto zdánlivých maličkostí vám můžu navrhnout prostor, se kterým budete spokojeni a budete se cítit příjemně při každém příchodu domů.
Osobitost by se měla odrážet od potřeb a vkusu majitele.
Návyky, chování a běžné fungování vaší domácnosti zásadně ovlivňují výslednou podobu interiéru.

 

KOMERČNÍ PROSTORY 

Podstatnou část dne člověk tráví v práci nebo v prostorech, které nesouvisí s bydlením. Já osobně považuji tyto prostory za naprosto zásadní a klíčové. Jsou to prostory,  kde máme být výkonní, produktivní a kreativní. Nebo naopak prostory, ve kterých si chceme odpočinout,  relaxovat, načerpat energii a dobrou náladu. Při navrhování komerčních prostor kladu důraz na funkčnost, účelovost, reprezentativnost, pozitivní vnímání vně i zvenku a to tak, aby vám interiér napomohl k tomu, že se odlišujete od konkurence. Psychologie barev, světel a dekorací v tom hraje důležitou funkci. 
Ctím vaši firemní identitu a vědomě naslouchám profesnímu příběhu.


 

CENA 

je odvislá od složitosti, počtu úkonů, rozsahu plánované přeměny prostoru, životních hodnot i potřeb klienta a vašeho rozpočtu. 
Ke každé zakázce přistupuji individuálně. V ceně se zhmotňuje nejenom moje služba ale také nápad. 
V případě, že budu provádět i autorský dozor nad realizací mého návrhu, u které se sleduje dodržování návrhu a kvality výstupu, 
účtuji si za autorský dozor 500 Kč za hodinu. 

Orientační ceny jednotlivých místností:

 • ​vstupní hala/zádveří od 4.000 Kč
 • koupelna a WC od 5.200,-Kč
 • obývací část s kuchyni a jídelnou  od 16.000,-Kč
 • dětský pokoj od 11.500,-Kč ložnice/pracovna od 10.000,-Kč 

 
Pokud chcete prostor se mnou pouze konzultovat kalkuluji si hodinou sazbu 800,- Kč/ hod. Délka konzultací je obvykle 2-3 hodiny. 
 

 

DÉLKA SPOLUPRÁCE

 se odvíjí od náročnosti projektu, vaší schopnnosti se rychle rozhodnout a o tom, jestli po navržení návrhu interiéru budu participovat i na realizaci celé zakázky.


JAK SPOLUPRACUJI

Pokud jste se rozhodli pro spolupráci se mnou a máte minimálně základní představu o plánovaném rozsahu změn, tak mi zavolejte nebo napište email a popište mi své představy, očekávání a potřeby. Seznamte mne s prostorem, který si chcete dát navrhnout. Můžete mi zaslat  také fotodokumentaci současného stavu a ilustrační fotky (projektovou dokumentaci, pokud je k dispozici), jak byste si váš interiér představovali po uskutečněné realizaci. Nabízím také možnost online „setkání“ formou skype. V případě potřeby navštívím prostor k zaměření a osobně seznámení se s klientem.

PRVNÍ fáze 

Na základě vašich požadavků, podkladů, které jsem obdržela, připravím pro vás model spolupráce a cenovou nabídku za návrh. Po schválení cenové nabídky vystavím fakturu. Bude vám vystavena úhrada 50% z ceny návrhu řešeného prostoru. Připsáním peněz na můj účet začíná moje práce na projektu. Vypracuji studii prostoru tj. dispoziční řešení (popř. návrh stavebních úprav), nástin stylu interiéru a barevně-materiálové schéma. Po prezentaci a vzájemné konzultaci k navrženému konceptu návrhu, vámi navrženými připomínkami a mými návrhy pokračuji v další fázi projektu.

DRUHÁ fáze

Připravím pro vás souborné, barevné a dispoziční řešení interiéru. Výstup návrhu interiéru bude obsahovat:

 • půdorys interiéru v digitální podobě
 • dispoziční řešení, varianty, pohledy /2D řešení
 • 3D vizualizace
 • materiálové a barevné řešení interiéru
 • návrh a výběr konkrétního doporučeného mobiliáře
 • podklady pro řemeslníky

 

V této fázi ještě vzájemně (osobně, telefonicky, emailem nebo přes skype) konzultujeme, vyjadřujete se k navrženému návrhu, dolaďujeme detaily, které ráda v návrhu přepracuji, ale maximálně 2x. Každé další větší přepracování a zásah do návrhu je již zpoplatněn.

TŘETÍ fáze

Před odevzdáním návrhu interiéru, podkladů a výstupů navrhovaných prací a úprav uhradíte druhou část z ceny návrhu (50%) Poté emailem, osobně nebo poštou obdržíte kompletní adjustaci řešeného prostoru. Po úhradě této částky naše spolupráce:
a/ končí
b/ pokračuje - a to tím, že budu participovat na realizaci až do finální podoby celé zakázky jako autorský dozor. Tato další forma spolupráce je účtovaná individuelně (hodinovou sazbou) a není součástí původní cenové nabídky.

 


KDY NESPOLUPRACUJI

Vím, co dělám a vím, jak to dělám. Proto svoji práci umím dotáhnout k naprosté klientově spokojenosti. Vědomě naslouchám a komunikuji, abych nalezla rovnováhu mezi možnostmi, které prostor nabízí, představami a potřebami klienta a mými nápady a návrhy. Pracuji beze strachu a profesionálně, s velkou dávkou sebedůvěry a pokory.
A právě proto vím, za jakých podmínek nechci spolupracovat. Nespolupracuji když:

 • mne oslovíte k tomu, abych schválila váš návrh
 • pokud cítím, že mi nemůžete důvěřovat
 • nemáte promyšlený rozpočet
 • ode mne očekáváte, že vám předložím kvalitní návrh za pár dnů
 • zjistím, že jsem součástí „výběrového řízení“ návrhů několika designérů za účelem ovlivnění cenové nabídky mých služeb
 • očekáváte, že nahradím služby, které souvisí s profesí: stavbař, truhlář, stolař, zedník, instalatér, projektant, architekt.

Znám ale spolehlivé lidi z těchto profesí, které vám můžu doporučit  nebo sama oslovit ke spolupráci i v případě, že předložený návrh interiéru nebudu realizovat až do finální podoby celé zakázky.