S úctou k prostoru a z lásky k designu pomáhám klientům spoluvytvářet interiér, který bude v naprostém souladu s jejich vnitřním nastavením, životními hodnotami a potřebami.

Navrhuji osobité a promyšlené soukromé i komerční interiéry, které mají styl a atmosféru.

Mám ráda osobité a odvážné interiéry, ve kterých nehledám dokonalost ale osobitost. Nejdůležitější je nápad interiéru, smysluplná dispozice, správná kombinace barev, tvarů a materiálů interiéru. Umění mě provází celý můj profesní život. Proto jsem ráda, když můžu do do návrhu interiéru začlenit nějaký hodnotný umělecký předmět či nábytkový solitér nebo podtrhnout prostor o doplňky a předměty osobní povahy, k nimž se váže zajímavý příběh.

NABÍZÍM:

 • poradenství a konzultace
 • nákres půdorysu a dispoziční řešení ve 2D
 • návrh celkového stylu, barevné řešení, výběr materiálů, textilií, svítidel
  a dekorací
 • 3D vizualizaci
 • návrh nábytku na míru, vypracování podkladů pro řemeslníky
 • re-design a styling interiéru
 • ad hoc design na vylepšení stávajícího interiéru
 • autorský dozor v průběhu realizace
 • sezónní aranžování a dekorování interiéru ( soukromé a komerční prostory )
   

SOUKROMÉ PROSTORY
konzultace-dispozice-vizualizace-realizace-redesign-homestaging

Interiér, ve kterém bydlíte, má odpovídat vašemu způsobu života. Proto se připravte na to, že vám budu klást otázky, které s tím souvisí. Na základě těchto zdánlivých maličkostí vám můžu navrhnout interiér, se kterým budete spokojeni a budete se cítit příjemně při každém příchodu domů.
Osobitost interiéru by se měla odrážet od potřeb a vkusu majitele.
Návyky, chování a běžné fungování vaší domácnosti zásadně ovlivňují výslednou podobu interiéru.

   

KOMERČNÍ PROSTORY
konzultace-dispozice-vizualizace-realizace-redesign-homestaging 

Podstatnou část dne člověk tráví v práci nebo v prostorech, které nesouvisí s bydlením. Já osobně považuji tyto prostory za naprosto zásadní a klíčové. Jsou to prostory,  kde máme být výkonní, produktivní a kreativní. Nebo naopak prostory, ve kterých si chceme odpočinout,  relaxovat, načerpat energii a dobrou náladu. Při navrhování komerčních interiérů kladu důraz na funkčnost, účelovost, reprezentativnost, pozitivní vnímání vně i zvenku a to tak, aby vám interiér napomohl k tomu, že se odlišujete od konkurence. Psychologie barev, světel a dekorací interiéru v tom hraje důležitou funkci. 
Ctím vaši firemní identitu a vědomě naslouchám profesnímu příběhu.


   

CENA 

za návrh interiéru je odvislá od složitosti, počtu úkonů, rozsahu plánované přeměny interiéru, životních hodnot i potřeb klienta a vašeho rozpočtu. 
Ke každé zakázce návrhu interiéru přistupuji individuálně. V ceně se zhmotňuje nejenom moje služba, ale také nápad. 
V případě, že budu provádět i autorský dozor nad realizací návrhu mého návrhu, u které se sleduje dodržování návrhu interiéru a kvality výstupu, 
účtuji si za autorský dozor 500 Kč za hodinu. 

Orientační ceny za návrh interiéru jednotlivých místností:

 • ​vstupní hala/zádveří od 6.200 Kč
 • koupelna a WC od 7.300,-Kč
 • obývací část s kuchyni a jídelnou  od 30.500-Kč
 • dětský pokoj od 15.500,-Kč
 • ložnice od 13.100,-Kč
 • pracovna od 12.000,-Kč 

 
Pokud chcete změnu interiéru se mnou pouze konzultovat, kalkuluji si hodinou sazbu 920,- Kč/ hod. Délka konzultací je obvykle 2-3 hodiny. 
 

   

DÉLKA SPOLUPRÁCE

 se odvíjí od náročnosti projektu, vaší schopnnosti se rychle rozhodnout a o tom, jestli po navržení návrhu interiéru budu participovat i na realizaci celé zakázky.


JAK SPOLUPRACUJI

Pokud jste se rozhodli pro spolupráci se mnou a máte minimálně základní představu o plánovaném rozsahu změn ve vašem interiéru, tak mi zavolejte nebo napište email a popište mi své představy, očekávání a potřeby. Seznamte mne s interiérem, který si chcete dát navrhnout. Můžete mi zaslat  také fotodokumentaci současného stavu a ilustrační fotky (projektovou dokumentaci, pokud je k dispozici), jak byste si váš interiér představovali po uskutečněné realizaci. Nabízím také možnost online „setkání“ formou skype. V případě potřeby navštívím prostor k zaměření a osobně seznámení se s klientem.

PRVNÍ fáze návrhu interiéru

Na základě vašich požadavků, podkladů, které jsem obdržela, připravím pro vás model spolupráce a cenovou nabídku za návrh interiéru. Po schválení cenové nabídky vystavím fakturu. Bude vám vystavena úhrada 70% z ceny návrhu řešeného interiéru. Připsáním peněz na můj účet začíná moje práce na návrhu interiéru. Vypracuji studii prostoru tj. dispoziční řešení (popř. návrh stavebních úprav), nástin stylu interiéru a barevně-materiálové schéma interiéru. Po prezentaci návrhu interiéru a vzájemné konzultaci k navrženému konceptu návrhu interiéru, vámi navrženými připomínkami a mými návrhy interiéru pokračuji v další fázi navrhování.

DRUHÁ fáze návrhu interiéru

Připravím pro vás souborné, barevné a dispoziční řešení interiéru. Výstup návrhu interiéru bude obsahovat:

 • půdorys interiéru v digitální podobě
 • dispoziční řešení, varianty, pohledy /2D řešení
 • 3D vizualizace
 • materiálové a barevné řešení interiéru
 • návrh a výběr konkrétního doporučeného mobiliáře
 • podklady pro řemeslníky

 

V této fázi návrhu interiéru ještě vzájemně (osobně, telefonicky, emailem nebo přes skype) konzultujeme, vyjadřujete se k navrženému návrhu, dolaďujeme detaily, které ráda v návrhu přepracuji, ale maximálně 2x. Každé další větší přepracování návrhu interiéru a zásah do návrhu je již zpoplatněn.

TŘETÍ fáze návrhu interiéru

Před odevzdáním návrhu interiéru, podkladů a výstupů navrhovaných prací a úprav uhradíte druhou část z ceny návrhu (30%) Poté emailem, osobně nebo poštou obdržíte kompletní adjustaci návrženého interiéru. Po úhradě této částky naše spolupráce:
a/ končí
b/ pokračuje - a to tím, že budu participovat na realizaci až do finální podoby celé zakázky jako autorský dozor. Tato další forma spolupráce je účtovaná individuelně (hodinovou sazbou) a není součástí původní cenové nabídky.

 


KDY NESPOLUPRACUJI

Vím, co dělám a vím, jak to dělám. Proto svoji práci umím dotáhnout k naprosté klientově spokojenosti. Vědomě naslouchám a komunikuji, abych nalezla rovnováhu mezi možnostmi, které prostor nabízí, představami a potřebami klienta a mými nápady a návrhy interiéru. Pracuji beze strachu a profesionálně, s velkou dávkou sebedůvěry a pokory při navrhování interiéru.
A právě proto vím, za jakých podmínek nechci spolupracovat. Nespolupracuji když:

 • mne oslovíte k tomu, abych schválila váš návrh interiéru
 • pokud cítím, že mi nemůžete důvěřovat
 • nemáte promyšlený rozpočet na změnu v interiéru
 • ode mne očekáváte, že vám předložím kvalitní návrh interiéru za pár dnů
 • zjistím, že jsem součástí „výběrového řízení“ návrhů interiérů několika designérů za účelem ovlivnění cenové nabídky mých služeb
 • očekáváte, že nahradím služby, které souvisí s profesí: stavbař, truhlář, stolař, zedník, instalatér, projektant, architekt.

Znám ale spolehlivé lidi z těchto profesí, které vám můžu doporučit  nebo sama oslovit ke spolupráci i v případě, že předložený návrh interiéru nebudu realizovat až do finální podoby celé zakázky.


nteriérový design, interiérový designér, bytový architekt, bytový architekt Brno a jižní Morava, návrhy interiérů, interiérový designér Brno a jižní Morava, interiérový design Brno, realizace interiérů, návrhy interiérů Brno, návrh nábytku na míru, nábytek na míru, moderní interiéry, bytový designér, komerční interiéry, rezidenční interiéry, komerční interiér, bytový interiér, rekonstrukce bytů, rekonstrukce domů, návrhy interiéru jižní Morava, realizace interiéru jižní Morava, konzultace, dispozice interiéru, homestaging, re-design interiéru, vizualizace interiéru, interiérová designérka pro Českou a Slovenskou republiku, bytový designér pro ČR a SR