Reference


Pro mě jedna nejpříjemnější událost v roce 2019, kdy jsem navázal spolupráci s paní Mgr.Benkovou. Naprosto úžasně se na cítila do mé představy o bydlení.
Konečná vizualizace a nápady předčily moje očekávání. Vždy ochotná a vstřícná, když je potřeba doladit jakýkoliv detail. Jsem opravdu moc rád, že právě ONA se podílela největší mírou při přestavbě mého bydlení.
Vřele doporučuji.

 Karel Z.


 

Paní Gabriela Benková je ve svém oboru profesionálem. S její prací jsem byla nadmíru spokojená, nejenže se snaží vyslyšet přání klienta a sama srší nápady, tak veškerá komunikace s ní byla bezproblémová a velmi příjemná. Paní Benková byla po celou dobu spolupráce velmi ochotná, milá a snažila se se vším vyjít maximálně vstříc. Každému bych spolupráci s ní jen a jen doporučila. 

Daniela Š.


 

Znovu Vám děkuji, jsem s Vašimi službami opravdu spokojená. Těším se na naši další spolupráci a energii, kterou jste nám vnesla do interiéru.

Anna a.

 


 

S Gábou se znám již dlouhé roky… vždy byla akční a tvořila jeden projekt za druhým, ale v oblasti designu se přímo našla. Naše spolupráce probíhá opakovaně v oblasti homestagingu.

Z šedého zapadlého koutu umí jako mávnutím kouzelného proutku vyčarovat místo, které navodí pocit domova, pohodlí a klidu.

Velmi pečlivě naslouchá zadání, je precizní a nebojí se Vás obohatit vlastním názorem. Získala si moji důvěru a proto ji vždy nechávám volnou ruku při dotvoření interiéru.

 

realitní makléřka

Jolly Home s.r.o


 

Dobrý den, nejdříve jsem Vám chtěla poděkovat za vše, co pro nás děláte. Strašně mile jste mě překvapila. :-) Vy máte práci hotovou, a i přesto jste si na nás udělala čas a dorazila. Hlavně se mi na Vás líbilo, že ve Vašem výrazu bylo vidět nadšení, radost a že si přejete, aby to vypadalo krásně a aby to prostě klaplo, tak jak má. Tím myslím, že Vám není ukradené, jak to nakonec dopadne. Z toho mám opravdu radost. Není to Váš byt, je to cizí byt a Vy v něm nebudete a i tak Vám na tom záleží. To jsem Vám prostě chtěla říct. A budu Vás všude chválit a zmiňovat se o Vás, kde to jen půjde. Protože nejste jen skvělý designer, ale i člověk. :-) 

Katka F.