Reference


Pro mě jedna nejpříjemnější událost v roce 2019, kdy jsem navázal spolupráci s paní Mgr.Benkovou. Naprosto úžasně se na cítila do mé představy o bydlení.
Konečná vizualizace a nápady předčily moje očekávání. Vždy ochotná a vstřícná, když je potřeba doladit jakýkoliv detail. Jsem opravdu moc rád, že právě ONA se podílela největší mírou při přestavbě mého bydlení.
Vřele doporučuji.

 Karel Z.


 

Paní Gabriela Benková je ve svém oboru profesionálem. S její prací jsem byla nadmíru spokojená, nejenže se snaží vyslyšet přání klienta a sama srší nápady, tak veškerá komunikace s ní byla bezproblémová a velmi příjemná. Paní Benková byla po celou dobu spolupráce velmi ochotná, milá a snažila se se vším vyjít maximálně vstříc. Každému bych spolupráci s ní jen a jen doporučila. 

Daniela Š.


 

Znovu Vám děkuji, jsem s Vašimi službami opravdu spokojená. Těším se na naši další spolupráci a energii, kterou jste nám vnesla do interiéru.

Anna a.

 


 

S Gábou se znám již dlouhé roky… vždy byla akční a tvořila jeden projekt za druhým, ale v oblasti designu se přímo našla. Naše spolupráce probíhá opakovaně v oblasti homestagingu.

Z šedého zapadlého koutu umí jako mávnutím kouzelného proutku vyčarovat místo, které navodí pocit domova, pohodlí a klidu.

Velmi pečlivě naslouchá zadání, je precizní a nebojí se Vás obohatit vlastním názorem. Získala si moji důvěru a proto ji vždy nechávám volnou ruku při dotvoření interiéru.

 

realitní makléřka

Jolly Home s.r.o


 

Dobrý den, nejdříve jsem Vám chtěla poděkovat za vše, co pro nás děláte. Strašně mile jste mě překvapila. :-) Vy máte práci hotovou, a i přesto jste si na nás udělala čas a dorazila. Hlavně se mi na Vás líbilo, že ve Vašem výrazu bylo vidět nadšení, radost a že si přejete, aby to vypadalo krásně a aby to prostě klaplo, tak jak má. Tím myslím, že Vám není ukradené, jak to nakonec dopadne. Z toho mám opravdu radost. Není to Váš byt, je to cizí byt a Vy v něm nebudete a i tak Vám na tom záleží. To jsem Vám prostě chtěla říct. A budu Vás všude chválit a zmiňovat se o Vás, kde to jen půjde. Protože nejste jen skvělý designer, ale i člověk. :-) 

Katka F.


 

Paní Benková nám pomohlavyřešit mnohaletý problém s ideální dispozicí v našem obýváku. Díky jejímu návrhu (a např. přesunutí jídelního koutu tam, kde je to ideální a nás to nikdy nenapadlo)si každý den užíváme skvělého bydlení. Samozřejmostí bylo doporučení ideální sedačky, svítidel a detailů. Celková cena práce pak byla překvapivě příjemná.

Jana K.

 


 

Když jsme připravovali náš první katalog produktů, rozhodli jsme se pro spolupráci s paní Benkovou. Doporučila skvělou fotografku a společně naaranžovali a nafotili image fotografie, které jsou vysoce hodnoceny našimi zákazníky i odborníky v oboru. Děkujeme.

Daniel Š. jednatel natoor international s.r.o.

 


 

Na doporučení paní Novotné z  firmy NOVO design  jsem v roce 2018 oslovila  paní  Mgr. Gabrielu S Benkovou s žádostí o pomoc při realizaci našeho interieru v rodinném domě. Paní designérka Benková mne velmi mile překvapila svojí kreativitou a smyslem pro cit v barvách, praktičnosti a reálným náhledem na zařízení interiéru. Ve velmi krátké době jsem tak pochopila, že i přes celkem ucházející představu o  podobě interiéru, kterou jsem měla, bude její práce a pomoc neocenitelná. Zbývalo jediné, přesvědčit partnera, že nejsme schopni zajistit návrh interiéru vlastními silami a to se i nakonec podařilo. Spolupráce probíhala nejdříve při osobní schůzce, kde jsme sdělili naše požadavky a přání. Následně jsme obdrželi dva návrhy a po vyhodnocení lepší varianty jsme se již věnovali společně detailům a bližší rozpracovanosti. Paní Gabriela úžasně reagovala na všechny naše podněty, mnou obávaná komunikace e-mailovou cestou nepotvrdila moje obavy a vše probíhalo v pohodě a milé atmosféře. I přesto, že paní Benková od samého začátku věděla, že jsme rodina, která její návrh bude realizovat později, ani to nevadilo a zhostila se námi zadané dispozice na jedničku. Před rozhodnutím oslovit bytového (interierového) designéra jsem prohlédla mnoho obrázků různých realizačních firem zabývající se návrhy interiérů. V krátkosti řečeno, existuje mnoho návrhů, které ladí oku, ale ve skutečném provedení se v neosobním interieru jen těžko funguje a tráví osobní chvilky našeho života. Vypracovaný návrh paní Benkové určitě není neosobní, právě naopak. Je přesně podle našich představ a máme radost, že jsme malou měrou mohli přispět k jeho tvorbě. Milá paní Gabrielo mockrát děkujeme za Váš návrh a za velikou trpělivost, kterou jste s námi měla. Přejeme mnoho spokojených zákazníků a nenahraditelného pocitu z dobře odvedené práce.

Lucie Z.