Nechci se zalíbit každému.


Jsem zvídavá, podnikavá, tvůrčí a kreativní žena, která nemá ráda stereotyp a nudu.
Lidé o mně říkají, že jsem přehnaně ctižádostivá, což já jednoznačně popírám a říkám, že jsem spíš náročná na sebe a své okolí. Miluji pocit svobody a nezávislosti ve všech dimenzích života. Obdivuji úspěšné lidi s pokorou a autentičností. Vyhýbám se egocentrikům, lstivcům a psychopatům.
Mé srdce naplňuje moje dcera a rodina. Mojí životní vášní je interiérový design a vše s tím spojené.
Prostřednictvím této práce si plním a zhmotňuji svůj sen. S uměním a kreativitou je spojen celý můj dosavadní profesní život.
Iniciovala a realizovala jsem několik krásných projektů, absolvovala soukromou školu interiérového designu, individuální školení a několik odborných konzultací v design studiu,  poznala přátelé ale také nepřátele, vzdělávala se a vzdělávám profesně i osobně.
Mám ráda osobité a odvážné interiéry, ve kterých nehledám dokonalost ale osobitost. Nejdůležitější je nápad, smysluplná dispozice, správná kombinace barev, tvarů a materiálů. Vím, co dělám a vím, jak to dělám, proto svoji práci umím dotáhnout k naprosté klientově spokojenosti.
​Vědomě naslouchám a komunikuji, abych nalezla rovnováhu mezi možnostmi, které prostor nabízí, představami a potřebami klienta i mými nápady a návrhy. Pracuji bez strachu a profesionálně, s velkou dávkou sebedůvěry a pokory.

Gabriela S. Benková - Interiérová designérka pro Česko a Slovensko
Gabriela S. Benková - Interiérová designérka pro Česko a Slovensko