Nechci se zalíbit každému.


Jsem zvídavá, podnikavá, tvůrčí a kreativní žena, která nemá ráda stereotyp a nudu.
Lidé o mně říkají, že jsem přehnaně ctižádostivá, což já jednoznačně popírám a říkám, že jsem spíš náročná na sebe a své okolí. Miluji pocit svobody a nezávislosti ve všech dimenzích života. Obdivuji úspěšné lidi s pokorou a autentičností. Vyhýbám se egocentrikům, lstivcům a psychopatům.
Mé srdce naplňuje moje dcera a rodina. Mojí životní vášní je interiérový design a vše s tím spojené.
Prostřednictvím této práce si plním a zhmotňuji svůj sen. S uměním a kreativitou je spojen celý můj dosavadní profesní život.
Iniciovala a realizovala jsem několik krásných projektů, absolvovala soukromou školu interiérového designu, individuální školení a několik odborných konzultací, vzdělávala se a vzdělávám profesně i osobně.
Mám ráda osobité a odvážné interiéry, ve kterých hledám nejenom dokonalost, ale i osobitost. Nejdůležitější je nápad, smysluplná dispozice, správná kombinace barev, tvarů a materiálů. Vím, co dělám a vím, jak to dělám, proto svoji práci umím dotáhnout k naprosté klientově spokojenosti.
​Vědomě naslouchám a komunikuji, abych nalezla rovnováhu mezi možnostmi, které prostor nabízí, představami a potřebami klienta i mými nápady a návrhy. Pracuji bez strachu a profesionálně, s velkou dávkou sebedůvěry a pokory.

Gabriela S. Benková - Interiérová designérka pro Česko a Slovensko
Gabriela S. Benková - Interiérová designérka pro Česko a Slovensko

nteriérový design, interiérový designér, bytový architekt, bytový architekt Brno a jižní Morava, návrhy interiérů, interiérový designér Brno a jižní Morava, interiérový design Brno, realizace interiérů, návrhy interiérů Brno, návrh nábytku na míru, nábytek na míru, moderní interiéry, bytový designér, komerční interiéry, rezidenční interiéry, komerční interiér, bytový interiér, rekonstrukce bytů, rekonstrukce domů, návrhy interiéru jižní Morava, realizace interiéru jižní Morava, konzultace, dispozice interiéru, homestaging, re-design interiéru, vizualizace interiéru, interiérová designérka pro Českou a Slovenskou republiku, bytový designér pro ČR a SR