Chcete úspěšně, rychle a profesionálně prodat nebo pronajmout nemovitost?
​Chcete, aby vaše nemovitost vynikla nad konkurencí?  Chápete, že home staging není útrata ale investice? 

Home staging je jedním z marketingových nástrojů ve světě realit, který napomáhá
ke zvýšení atraktivity a většího zájmu potencionálních klientů, kteří hledají nemovitost
k bydlení, pronájmu nebo ke komerčním účelům.  

Co nabízím:

 • připravím každou zařízenou i nezařízenou nemovitost k profesionálnímu nafocení, k inzerci a následně k prodeji  
 • zabezpečím zapůjčení drobného nábytku a dekorativních předmětů k focení nebo také po dobu prodeje nemovitosti  
 • doporučím řemeslníky, kteří vám v případě potřeby udělají drobné opravy   poskytuji také pouze konzultaci přímo v nemovitosti (1-2 hodiny)  
 • podpořím prodej nemovitosti na sociálních sítích  

 

Proč home staging:  

 • výrazně zlepší dojem z nemovitosti  
 • promění nemovitost v prestižní zakázku  
 • pomůže vám urychlit prodej  
 • přispěje k tomu, aby se vaše nemovitost prodá s maximálním ziskem
 • zkracuje čekání na kupce  
 • odlišíte se od konkurence  
 • ušetří vám čas.  

 


HomeStaging
HomeStaging

Jak probíhá spolupráce?  
Nejdřív se potřebuji seznámit s prostorem a to osobní návštěvou nemovitosti nebo zasláním důkladné fotodokumentace prostoru. Po seznámení se s prostorem navrhnu nutné změny, vhodné úpravy a vytvořím cenovou nabídku. Zohledňuji při tom výchozí stav nemovitosti a myslím na co nejnižší náklady spojené s realizací.
Po konzultaci si můžete nemovitost podle mého doporučení připravit sami nebo pokračovat se mnou ve spolupráci a celou službu dotáhnu do závěrečného výstupu já.

Cena za službu  
Cena samotné přípravy nemovitosti k nafocení se odvíjí od velikosti a stavu. Důležitým faktorem je to, jestli budu připravovat nemovitost zařízenou, nezařízenou nebo částečně zařízenou nemovitost. Při nacenění zjišťuji i polohu a dostupnost nemovitosti. Tj. kde je možné parkování, je k dispozici výtah, jsou nutné drobné úpravy
a podobně.  

ZAŘÍZENÁ NEMOVITOST  Cena závisí na velikosti a stavu upravovaných prostor a je určena nemovitostem s rozlohou 1+1 (1+kk) až 4+1(4+kk), které si vyžadují jednoduchý úklid a do-dekorování prostoru tak, aby byla nemovitost připravená k profesionálnímu focení. Při zařízené nemovitosti musí majitel počítat s tím, že těmto účelům může docházet k manipulaci a změně dispozici stávajícího nábytku. Před touto službou je žádoucí vyklidit stávající osobní věci nebo nemovitost částečně uklidit.  
CENA: od 7.700,-Kč / 3-4 hodiny

ČÁSTEČNĚ ZAŘÍZENÁ NEMOVITOST  Stejně jako u zařízených nemovitostí je cena závislá od velikosti  a stavu prostor. Vzhledem k tomu, že nemovitost je pouze částečně zařízená je nutno počítat s tím, že nemovitost si vyžaduje základní do-zařízení drobným nábytkem popř. doladění prostoru novou výmalbou zdí a odstranění nevhodných prvku.  
CENA: od 7.700 – 18.500,-Kč / 4-8 hodin  

NEZAŘÍZENÁ NEMOVITOST  Tato varianta si vyžaduje již zapůjčení nábytku a dekorací. Je účtovaná dle výběru, množství a délky (optimální délka k zapůjčení je jeden měsíc). K tomu se pak připočítává hodinová sazba přípravy v místě nemovitosti.  
CENA : 800,-Kč / 1 hod.  

nteriérový design, interiérový designér, bytový architekt, bytový architekt Brno a jižní Morava, návrhy interiérů, interiérový designér Brno a jižní Morava, interiérový design Brno, realizace interiérů, návrhy interiérů Brno, návrh nábytku na míru, nábytek na míru, moderní interiéry, bytový designér, komerční interiéry, rezidenční interiéry, komerční interiér, bytový interiér, rekonstrukce bytů, rekonstrukce domů, návrhy interiéru jižní Morava, realizace interiéru jižní Morava, konzultace, dispozice interiéru, homestaging, re-design interiéru, vizualizace interiéru, interiérová designérka pro Českou a Slovenskou republiku, bytový designér pro ČR a SR