Chcete úspěšně, rychle a profesionálně prodat nebo pronajmout nemovitost?
​Chcete, aby vaše nemovitost vynikla nad konkurencí?  Chápete, že home staging není útrata ale investice? 

Home staging je jedním z marketingových nástrojů ve světě realit, který napomáhá
ke zvýšení atraktivity a většího zájmu potencionálních klientů, kteří hledají nemovitost
k bydlení, pronájmu nebo ke komerčním účelům.  

Co nabízím:

 • připravím každou zařízenou i nezařízenou nemovitost k profesionálnímu nafocení, k inzerci a následně k prodeji  
 • zabezpečím zapůjčení drobného nábytku a dekorativních předmětů k focení nebo také po dobu prodeje nemovitosti  
 • doporučím řemeslníky, kteří vám v případě potřeby udělají drobné opravy   poskytuji také pouze konzultaci přímo v nemovitosti (1-2 hodiny)  
 • podpořím prodej nemovitosti na sociálních sítích  

 

Proč home staging:  

 • výrazně zlepší dojem z nemovitosti  
 • promění nemovitost v prestižní zakázku  
 • pomůže vám urychlit prodej  
 • přispěje k tomu, aby se vaše nemovitost prodá s maximálním ziskem
 • zkracuje čekání na kupce  
 • odlišíte se od konkurence  
 • ušetří vám čas.  

 


HomeStaging
HomeStaging

Jak probíhá spolupráce?  
Nejdřív se potřebuji seznámit s prostorem a to osobní návštěvou nemovitosti nebo zasláním důkladné fotodokumentace prostoru. Po seznámení se s prostorem navrhnu nutné změny, vhodné úpravy a vytvořím cenovou nabídku. Zohledňuji při tom výchozí stav nemovitosti a myslím na co nejnižší náklady spojené s realizací.
Po konzultaci si můžete nemovitost podle mého doporučení připravit sami nebo pokračovat se mnou ve spolupráci a celou službu dotáhnu do závěrečného výstupu já.

Cena za službu  
Cena samotné přípravy nemovitosti k nafocení se odvíjí od velikosti a stavu. Důležitým faktorem je to, jestli budu připravovat nemovitost zařízenou, nezařízenou nebo částečně zařízenou nemovitost. Při nacenění zjišťuji i polohu a dostupnost nemovitosti. Tj. kde je možné parkování, je k dispozici výtah, jsou nutné drobné úpravy
a podobně.  

ZAŘÍZENÁ NEMOVITOST  Cena závisí na velikosti a stavu upravovaných prostor a je určena nemovitostem s rozlohou 1+1 (1+kk) až 4+1(4+kk), které si vyžadují jednoduchý úklid a do-dekorování prostoru tak, aby byla nemovitost připravená k profesionálnímu focení. Při zařízené nemovitosti musí majitel počítat s tím, že těmto účelům může docházet k manipulaci a změně dispozici stávajícího nábytku. Před touto službou je žádoucí vyklidit stávající osobní věci nebo nemovitost částečně uklidit.  
CENA: od 7.700,-Kč / 3-4 hodiny

ČÁSTEČNĚ ZAŘÍZENÁ NEMOVITOST  Stejně jako u zařízených nemovitostí je cena závislá od velikosti  a stavu prostor. Vzhledem k tomu, že nemovitost je pouze částečně zařízená je nutno počítat s tím, že nemovitost si vyžaduje základní do-zařízení drobným nábytkem popř. doladění prostoru novou výmalbou zdí a odstranění nevhodných prvku.  
CENA: od 7.700 – 18.500,-Kč / 4-8 hodin  

NEZAŘÍZENÁ NEMOVITOST  Tato varianta si vyžaduje již zapůjčení nábytku a dekorací. Je účtovaná dle výběru, množství a délky (optimální délka k zapůjčení je jeden měsíc). K tomu se pak připočítává hodinová sazba přípravy v místě nemovitosti.  
CENA : 800,-Kč / 1 hod.