rady, tipy, novinky, zajímavosti » Interiérové vůně

První dojem se dá udělat pouze jednou! A to nejen vizuální. Prostor, kde žijete nebo pracujete, by se neměl jenom líbit, měl by i příjemně a osobitě vonět.

Čichové vjemy si náš mozek zapamatuje mnohem více než vizuální. Taky se vám stalo, že jste si přičichla k nějakému parfému a najednou jste přesně věděla co všechno se v době, kdy jste ho používala dělala, co se ve vašem životě událo? Nebo jste šla kolem obchodu s dětskou kosmetikou a před očima jste uviděla své děti jako batolata? Je dokázáno, že za rok zapomeneme 95% vizuálních vjemů, ale pouze 20% čichových. Vůně je bezpochyby nejsilnější smysl, který je vázán na emoce, paměť a vnímání. Osobitost a jedinečnost vašeho interiéru můžete potrhnout a zvýšit právě díky vůním, které v daném prostoru budete aplikovat. Interiérové parfémy nejsou na našem trhu žádnou novinkou, ale i tak jejich využití v našich interiérech není tak markantní jako je to jinde ve světě. Nabídka produktů je velká a lidé se ve vůních často ztrácí.

Sílící trend v interiérovém designu v přírodních materiálech, barvách, stylech a motivech přírody je odrazem našeho hledání po kvalitním životním stylu a celkovému zpomalení se od stresu a napětí. Proto jsem pro vás hledala vůně, které umí nejenom navodit přírodní a harmonizující atmosféru, ale umí také léčit, pozitivně působit na naše zdraví, tělo, duši a mysl. Tuto jedinečnost a dokonalost jsem objevila u výrobce českých osvěžovačů vzduchu aromaterapeutické kosmetiky MAAT, jejichž zakladatelkou a tvůrcem je paní Petra Švábíková.

Osvěžovače vzduchu, aromaterapeutické kosmetiky MAAT, neobsahují žádné syntetické vůně, jejichž součástí jsou ftaláty. Ty místnost krásně pročistí a harmonizují. Krásnou vůni těmto osvěžovačům dávají přírodní éterické oleje, které v sobě nesou životní a léčebnou sílu rostliny, jsou aktivní, dynamické, antiseptické, antibakteriální a antivirové. To znamená, že osvěžovače kosmetiky MAAT pach pouze nemaskují, ale aktivně vzduch osvěžují a čistí od bakterií a virů. Některé éterické oleje (např. citron, borovice) dokážou vzduch od bakterií a virů vyčistit až z devadesáti procent.

Přivítejte přátele, rodinu a své hosty s vůní, která vás charakterizuje, podtrhne vaši osobnost, násobí pocit domova, naladí vás, vytvoří dobrou náladu, pročistí místnost a vy se budete těšit na každý návrat domů.

Komentáře

Antispamová ochrana: Napište číslo 100 slovem